paskaita Pilaiteje

SUSITIKIME PASKAITOJE-DISKUSIJOJE „KUR VAIKO LAIMĖ IR SĖKMĖ?“

Lietuvos tėvų forumo” lektoriai 2014 m. vėl planuoja aplankyti Lietuvos mokyklas. Ši kartą klausiame ‚, Kur vaiko laimė ir sėkmė?“ ir didžiausiu savo tikslu laikome laimingus vaikus. Paskaitoje trumpai supažindinsime su nauju LTF projektu„Tėvų iniciatyvos ir pokyčiai mokykloje“, lektoriai dalinsis asmenine patirtimi, kels klausimus ir kartu ieškos atsakymų.

Paskaitoje „Kur vaiko laimė ir sėkmė“ kalbėsime apie realybę, grėsmes, galimybes. Aiškinsimės, kas stiprina vaiko laimę, koks vaikas yra laimingas, ką daro laimingų vaikų tėvai? Svajosime apie savo vaikus po 20 – ies metų. Kartu mokysimės kurti tinkamą aplinką, kuri veda ilgalaikės laimės link, kalbėdami apie vertybes, įsitikinimus, emocinį raštingumą ir kompetencijas. Diskusijos metu identifikuosime didžiausius trukdžius kelyje į laimę.

Susitikime Jūsų mokykloje ir kartu sužinokime, kaip mokantis mažiau, išmokti daugiau. Suraskime mokyklos sėkmės raktą ir kartu auginkime laimingus vaikus.

Jeigu norite bendradarbiauti su „Lietuvos tėvų forumu“ galite gauti dovanų savo mokykloje – nemokamą paskaitą. Užsiregistruoti galite el.paštu projektas@tevuforumas.lt, laiške įrašę savo mokyklos pavadinimą, adresą, kontaktinius duomenis, norimą datą ir laiką (dienos metu ar vakare) ir mes butinai su Jumis susisieksime.

Informacija apie jau įvykdytą projektą „Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“ ir skaitytas paskaitas

Asociacijos „Lietuvos Tėvų Forumas“ parengtas projektas ,,Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva” – edukacinių renginių ciklas, orientuotas į mokyklos bendruomenę, aktyvų tėvelių įsitraukimą į švietimo veiklas, geresnį tarpusavio bendradarbiavimą ir supratimą. Pagrindinis jo tikslas – ugdyti sąmoningumą, atsakomybę, skatinti viso gyvenimo tobulėjimą, nebijoti pozityvių pokyčių ir mokytis iš gerosios patirties.

Nuo 2012 metų pavasario iki 2013 metų rudens visoje Lietuvoje vykstančios kompetentingų lektorių vedamos paskaitos-diskusijos „Kartu mes galime daugiau!“ visų pirma siekia įkvėpti mokyklos bendruomenę ir artimiau susipažinti su aktyviausiomis šalies mokyklomis, jų problemomis ir aktualijomis. Paskaitos yra ne tik teorinio, bet ir praktinio pobūdžio – jų metu vyksta diskusijos, rodoma video medžiaga, remiamasi realiais pavyzdžiais iš mokyklų gyvenimo Lietuvoje bei Vakarų Europoje.

Jeigu Jūs esate pasiruošę naujai pažvelgti į  save ir siekti pozityvių pokyčių mokykloje, dirbti, mokytis ir augti kartu darnioje mokyklos bendruomenėje, susitikime paskaitoje JŪSŲ mokykloje!

• Sėkmingų ir efektyvių mokyklų Vakarų Europoje principai – kaip jie ugdo kūrybiškas ir laisvas atsakingas asmenybes, kaip vyksta pamokos, kokie mokytojo ir mokinio santykiai.

• Socialinių įgūdžių lavinimo principai ir svarba – už ką atsakinga mokykla, už ką šeima?

• Tėvų ir mokytojų santykiai bei atsakomybės ugdant vaiką.

• Patyriminio mokymosi principai ir jų taikymą mokykloje bei kasdieniniuose santykiuose tarp tėvų ir vaikų.

Dažniausiai apie paskaitas užduodamus klausimus ir atsakymus į juos rasite jums specialiai paruoštame D.U.K. puslapyje .

Atsiliepimai apie lektorius:

Ramunė Želionienė

Audrius Murauskas

Ilona Atkočaitienė

Rolanda Šliažienė

Tautvydas Šimkus

Kartu mes galime daugiau – pradėkime kurti ateitį dabar.

Visi edukaciniai renginiai yra nemokami ir finansuojami Europos socialinio fondo agentūros.

           EU socialinio fondo agentūra