Lektorė Ramunė Želionienė

Atsiliepimai po lektorės Ramunės Želionienės paskaitų

Jeigu esate dalyvavę lektorės Ramunės paskaitoje, mielai kviečiame palikti atsiliepimą komentaruose!

Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu dėkoju Lietuvos tėvų forumui ir profesionaliai lektorei Ramunei Želionienei už bendradarbiavimą ir pagalbą mokyklai šviečiant mokinių tėvus, stiprinant mokyklos ir mokinių tėvų partnerystę.

Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla

Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos bendruomenė dėkoja Lietuvos tėvų forumui už suteiktą galimybę dalyvauti Jūsų organizuojamose paskaitose. Sausio 17 d. mūsų progimnazijoje apsilankė lektorė Ramunė Želionienė. Mokyklos bendruomenė buvo sužavėta šios lektorės kompetencija. Jos skaityta paskaita tiesiog pakerėjo mūsų progimnazijos bendruomenę. Labai dėkingi esame lektorei ir norėtume užsisakyti antrąją paskaitą. Lauksime atsakymo.

 Panevėžio r. Dembavos progimnazija

Pradinių klasių mokytoja Iveta: „Seminaro lektorė Ramunė sustiprino mokytojo „”stuburą””. Įkvėpė jos žodžiai : „”turėkime stuburą ir karštą širdį””. Tai padeda išlaikyti mokytojo orumą. Norėtųsi dar išgirsti jos paskaitų””.

Matematikos mokytoja Vilmantė: „”Lektorė ramunė gerai supranta pedagogų situaciją, su kokiom problemomis mokytojas susiduria, gali duoti naudingų patarimų, kaip susitvarkyti su savimi ir kaip bendrauti su konfliktiškomis asmenybėmis. Lektorė nuotaikinga, jos įdomu klausytis, sukuria gerą nuotaiką””.

Logopedė Dijana: „”Paskaita buvo gyva, nenuobodi, atliepianti mokytojo lūkesčius. Buvo naudinga…””

Socialinė pedagogė Inga: „”Ramunė atskleidė netradicinį požiūrį į vaiką ir į šeimą””.

Pradinių klasių mokytoja Stasė: „” Kai esi viduje išsiderinęs, Ramunės seminarai labai pastiprina ir suderina. Mokytojui ypatingai reikia laikas nuo laiko susiderinti. Manau, kad tokie patyrimai turėtų būti periodiški. Ramunė pakelia nuotaiką, įkvepia darbui. Jos seminaras – tai gurkšnis gaivaus oro””.

Pradinių klasių mokytoja Sonata: „”Ramunės profesionalumas, nuoširdumas ir dvasingumas nepalieka abejingų. Esu įsitikinusi, kad jos seminarai keičia pedagoginę sąmonę. Ramunės seminarai prisotinti humaniško ir empatiško požiūrio į Žmogų, puikaus humoro, prasmingų sakmių ir aforizmų.

Ramunės seminaruose klausytojai gauna ne tik stiprių psichologinių pedagoginių patarimų, įžvalgų, bet ir raginimų ugdymą praturtinti dvasingumu. Anot Ramunės, dvasinę mokytojo sveikatą lemia besąlygiška meilė, o mylintys, subrendę žmonės geba ne tik dalytis meile su kitais, bet ir pasirūpinti savimi, nuolat pripildyti savo dvasinių, emocinių galių rezervuarą.”

Vilniaus „Versmės”  katalikiška gimnazija

„Paskaitoje dalyvavo 4c klasės mokinės Rusnės mama. Jai labai patiko paskaita. Pati lektorė vaizdžiai, nuosekliai, įdomiai perteikė medžiagą. Laikas prabėgo labai greitai. Mama pasimokė bendravimo su vaiku. Kad reikia pirmiau pačiai nusiraminti, o ne išsirėkti ant vaiko. Spręsti problemas ramiai, išsiaiškinant. Labai džiaugėsi ir dėkojo už paskaitą.“

„… neatradinėjome dviračio, bet turbūt prisiminėme, kaip juo važiuoti. Labai įsiminiau kelias frazes, tokias kaip: tėvai į mokyklą įneša daug gyvenimo. Tikrai, kartais mokytojų požiūris tik „”sukišti”” žinias būna trumparegiškas, tėvai išsako kitus lūkesčius. Kita- mokyti vaikus gerbti SAVE, ne tik kitus. Tiesa! O labiausiai įsiminiau vienos sakmės moralą – kam lieka dovana, kurios aš neimu? Jei tu pyksti- ji lieka tau. Tas savęs valdymas, savikontrolės dalykai ir buvo man patys įdomiausi. Labai norėčiau, kaip lektorė sakė, likti sveikam prote : )“

„Labai patiko, kad lektorė naudojosi gyvenimiškais pavyzdžiais, kalbėjo vaizdžiai, įdomiai. Laikas neprailgo.

Būtų įdomu pasiklausyti ir kitų lektorių paskaitų.“

„Paskaitoje dalyvavo klasės tėvų komiteto pirmininkė. Ji dėkojo už puikią ir įdomią paskaitą. Džiaugėsi, kad mūsų mokykloje organizuojami tokie renginiai. Ketina ir ateityje juose dalyvauti.“

„Vienos mano auklėtinės mamos nuomone seminaras buvo labai įdomus ir naudingas. Moteris džiaugiasi, turėjusi galimybę jame dalyvauti.“

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Plačiau apie lektorę : Ramunė Želionienė 

3 thoughts on “Lektorė Ramunė Želionienė

 1. Renata Jankauskiene says:

  Nuo iki pateikia savo zinias apie LTF veikla ir siekius. Nuostabi moteris, mama, po paskaitos nesinorejo issiskirti. Turiu su kuo palyginti, pavardziu neminesiu, man ji paliko dideli ispudi. Pamokos ir patarimai, palengvino bendravima su vaiku, net nemegiamus dalykus pateiksti vaikui gardziai ir zaidimo forma, jie pasidaro megiami, bei rasti laiko vaikui net ir tada kai esi pavarges. Aciu Jai, laukiu susitikimo Taurageje Saltinio Progimnazijoje. Mes tevai turime zinoti, apie galimybes vaikui siekti savo tikslu, be streso ir itampos, tai pat kitoks poziuris i svietimo sistema.

  Pagarbiai
  Renata

 2. Ingrida says:

  Vilkaviškio rajono Alvito pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Lietuvos tėvų forumui už puikią iniciatyvą ir suteiktą galimybę kartu su tėvais spręsti iškilusias problemas bei džiaugtis patirtomis sėkmėmis. Mūsų mokykloje lankėsi lektorė R. Želionienė, kuri puikiai atskleidė mums rūpimas temas ir išsamiai bei nuoširdžiai atsakė į klausimus. Nuoširdžiai dėkojame ir vėl viliamės susitikti.
  Kūrybinės sėkmės naudingoje veikloje ir iki naujų susitikimų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.