Lektorius Audrius Murauskas

.

.

.

Asociacijos „Lietuvos tėvų forumas” tarybos pirmininkas ir lektorius Audrius Murauskas kalbėdamas apie projekto „Darni šeima, tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“ esmę pabrėžia, kad tik veikdami kartu tėvai gali daugiau!

Švietimu labiau susidomėjau prieš aštuonis metus. Po vienos konferencijos, kurioje dalyvavo bendraminčiai, neabejingi vaikų švietimui Lietuvoje, visi kartu sutarę įsteigėme tėvų organizaciją – Lietuvos Tėvų Forumą, kuris vienu iš savo veiklos prioritetų išsikėlė tėvų švietimą. Kryptingai dirbdami laimėjome projektą, kurio dėka galime aplankyti daugiau Lietuvos mokyklų, ir kviesti susimąstyti vis daugiau tėvų. Matome, klad neabejingų tėvų yra labai daug, todėl kilo mintis juos suburti į vieną darniai veikiančią komandą.

KARTU MES GALIME DAUGIAU!

druskininkai-LTF

Lektoriaus Audriaus vedamų paskaitų dalyviai dalijasi savo įspūdžiais ir patirtimis:

Vienu keliu į pokyčius

Lietuvos Tėvų forumo projekto „Darni šeima ir tvari mokyklos bendruomenė – ateities Lietuva“ lektorius Audrius Murauskas (Lietuvos Tėvų forumo pirmininkas ) pakvietė mus, „Ryto“ gimnazijos mokytojus, tėvus, administraciją, „Atgimimo“ pagrindinės mokyklos tėvų atstovus diskusijai „Keisk mąstymą – pakeisi vaiko ateitį!“ Atvirą pokalbį provokavo lektoriaus sukurta neformali aplinka. Visi supratome, kad kiekvieno auditorijoje esančio nuomonė svarbi. Juk tikslas bendras – vaiko branda. Ir diskusijos dalyviai, ir lektorius dalijosi patirtimi, ką daryti, kad darbo ar buities rutina, auklėjimo stereotipai netaptų stabdžiu bręstančiai asmenybei atskleisti pačias geriausias savo savybes. Diskusijos įtampą laikė lektoriaus mokėjimas betarpiškai bendrauti (nesijautėme mokomi tiesų ar egzaminuojami, todėl dominavo nuomonių įvairovė), parodytos filmų ištraukos, skatinančios pasižiūrėti į save iš šalies, pasidalijimas patirtimi auklėjimo klausimais. Sakyčiau, praturtėjome vieni kitais. O svarbiausia – nusprendėme: mes, tėvai ir mokytojai, norime dirbti kartu. Turbūt čia ir buvo tas užslėptas diskusijos užtaisas – vienyti šeimą ir mokyklą bendram darbui.

Ramutė Janulevičienė, Druskininkų „Ryto“ gimnazija

Labai pozityvi paskaita, verta susimastyti….. ką darai ne taip…..

Kuo daugiau tokių bendraminčių, tada ir dienos bus gražesnės……

Atsiliepimas iš Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinės mokyklos

druskininkai-LTF (1)

Esu labai dėkinga už galimybę mūsų mokyklos mokinių tėvams konferencijos metu susitikti su Audriumi Murausku. Jo išsakytos mintys, požiūris labai aktualūs klausytojams. Jie šypsojosi, kai kada ir akis nuleisdavo, pritariamai linkčiojo. Taigi į pasiūlytus kitus susitikimus mokykloje užsirašė nemažas būrelis ( pusė dalyvavusių tėvų ). Tuo labai džiaugiamės!

Atsiliepimas iš Išlaužo pagrindinės mokyklos (Prienų rajonas)

Nuoširdus ačiū Jums už bendradarbiavimą siekiant užsibrėžto tikslo. 😉

Džiaugiuosi, jog paskaita Kėdainiuose įvyko ir praėjo gan sklandžiai. Na, o lektorius Audrius pranoko mano asmeninius lukesčius ir girdžiu tik teigiamus atsiliepimus iš dalyvių! Labai taikliai buvo „sudėlioti” akcentai. Ačiū darsyk!

Tikiuosi, jog pavyks mokyklos bendruomenėje suburti saviugdos klubą ir toliau bendradarbiauti su Jūsų įkvepiančia komanda. 🙂

Sėkmės!

Atsiliepimas iš Kėdainių

druskininkai-LTF (4)

Ačiū už galimybę pasijusti bendraminčiais su tais, kurie suinteresuoti vaikų sėkme.
Ačiū už idėjas (saviugdos klubo, filmų peržiūros…).
Ačiū už pavyzdį, bendravimo su tėvais modelį. Pasirodo, aktyvūs tėvai gali būti realybė.
Jūsų paskaita įkvėpė pokyčiams ir leido patikėti jų sėkme.

Atsiliepimas ir fotografijos iš Druskininkų „Ryto” gimnazijos

druskininkai-LTF (2)

Jeigu esate dalyvavę lektoriaus Audriaus paskaitoje, mielai kviečiame komentaruose palikti atsiliepimą! 

3 thoughts on “Lektorius Audrius Murauskas

 1. Eglė says:

  Labai patiko, atrodo kaip ir viskas elementaru, bet pasiklausius paskaitos, viskas įgavo kitą prasmę 🙂 Ačiū.nn1

 2. giedre says:

  labai patiko gerb.lektoriaus A.Murausko paskaita.Tikrai labai idomiai ir prasmingai praleidome vakara.Daug Lektoriaus pasakytu minciu,manau,tikrai galima pritaikyti,tiek namuose,tiek darbe.Dekojame Jam labai.

 3. Vaida says:

  Labai patiko seminaras (paskaita). Daug, ką sužinojau kaip būsima mama tolimoje ateityje ir ateičiai žadu tas žinias taikyti. Beje įdomiai vedėte seminarą. Išvada: tėvai turi kalbėtis tarpusavyje, sprendžiant vaiko auklėjimo problemas. Ypač reikia mokyti auklėjimo metodų dabartinius tėvelius, kurie nežino, kaip auklėti savo vaiką. O atiduoda visą savo laiką karjerai.

  Pagarbiai, Vaida Jančaitytė, Kėdainiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.