„Lietuvos tėvų forumas“ kviečia registruotis į paskaitas 2014 m.

„Lietuvos tėvų forumo” lektoriai 2014 m. vėl planuoja aplankyti Lietuvos mokyklas. Ši kartą klausiame ‚, Kur vaiko laimė ir sėkmė?“ ir didžiausiu savo tikslu laikome laimingus vaikus. Paskaitoje trumpai supažindinsime su nauju LTF projektu „Tėvų iniciatyvos ir pokyčiai mokykloje“, lektoriai dalinsis asmenine patirtimi, kels klausimus ir kartu ieškos atsakymų.

Paskaitoje „Kur vaiko laimė ir sėkmė“ kalbėsime apie realybę, grėsmes, galimybes. Aiškinsimės, kas stiprina vaiko laimę, koks vaikas yra laimingas, ką daro laimingų vaikų tėvai? Svajosime apie savo vaikus po 20 – ies metų. Kartu mokysimės kurti tinkamą aplinką, kuri veda ilgalaikės laimės link, kalbėdami apie vertybes, įsitikinimus, emocinį raštingumą ir kompetencijas. Diskusijos metu identifikuosime didžiausius trukdžius kelyje į laimę.

Susitikime Jūsų mokykloje ir kartu sužinokime, kaip mokantis mažiau, išmokti daugiau. Suraskime mokyklos sėkmės raktą ir kartu auginkime laimingus vaikus.

Jeigu norite bendradarbiauti su „Lietuvos tėvų forumu“ galite gauti dovanų savo mokykloje – nemokamą paskaitą. Užsiregistruoti galite el.paštu projektas@tevuforumas.lt, laiške įrašę savo mokyklos pavadinimą, adresą, kontaktinius duomenis, norimą datą ir laiką (dienos metu ar vakare) ir mes butinai su Jumis susisieksime.

 

4 thoughts on “„Lietuvos tėvų forumas“ kviečia registruotis į paskaitas 2014 m.

  1. Vilhelma says:

    Kauno Martyno Mažvydo pagrindinė mokykla. Šiuo metu su vyru studijuojame Šeimų universitete, bet kursas jau eina į pabaigą, tad nuo kovo mėn būtų visai smagu pasimokyti su LTF. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.